Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta dźwiękowa pod Zeusy+yamaha ax 900

Manoff 26 Kwi 2012 19:04 1338 5
  • #1 26 Kwi 2012 19:04
    Manoff
    Poziom 15  

Witam,
    jestem posiadaczem kolumn Tonsil Zeus oraz wzmacniacza Yamaha ax 900. Muzykę puszczam z PC'ta który posiada zintegrowaną kartę dźwiękową. Wychodzę z założenia, że jeżeli tyle już wydałem na sprzęt to mogę jeszcze wydać na kartę.

Rozglądam się na allegro za jakimiś kartami sound blastera, żadne 5.1 czy 7.1 mi do szczęścia nie bardzo potrzebne, chciałbym mieć porządne stereo i na to kłaść nacisk.

Prosił bym o polecenie mi jakichś kart do ceny 300 ( + - 50 zł )

Osobiście zastanawiałem się nad modelami:
    Creative Sound Blaster X-Fi Titanium
    Creative Sound Blaster X-Fi Platinum FATAL1TY
    ASUS XONAR D1

Pozdrawiam.

0 5
  • #2 29 Kwi 2012 20:00
    Manoff
    Poziom 15  

Podpowie ktoś co wybrać bo nie chciałbym wydać pieniędzy w błoto?

0
  • #4 29 Kwi 2012 22:24
    Uzytkowinik19
    Poziom 38  

Pierwsza lepsza karta, bierz co tańsze, tym kolumnom to bez różnicy.

0
  • #5 30 Kwi 2012 23:05
    Lilianus
    Poziom 8  

Jedyny słuszny wybór, to ASUS XONAR D1, wszystkie Creative, to przy tym shit, a do tego marne sterowniki i częste problemy. Poza tym jeżeli tylko do Stereo, to Asus jest pod tym względem bardzo dobry i lepszy od Creative, które kierowane są głównie dla graczy.

0
  • #6 30 Kwi 2012 23:18
    Przemmeekk
    Poziom 18  

Ja od siebie polacam Asus xonar D1 (posiadam tę kartę wraz z logitechem Z-5500). Dźwięk jest na prawdę świetny za rozsądną cenę. W porównaniu z Creative sound blaster live! 5.1 digital to kosmos. Już sam bas się dużo polepszył. Zyskał większej głębi i bardziej wyrazisty, a i oczywiście jest dużo mocniejszy. Nie mówię o reszcie bo przy tych kolumnach tylko to się liczy :D

0