Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

co zrobić aby odbierac internet z odległości 30m przez wi fi

27 Maj 2012 11:53 1812 3
  • Poziom 2  
    .
    Witam serdecznie i prosze o pomoc! a wiec pracuje we Francji i mieszkam od szefa jakieś 30m on ma liveboxa( niestety ma biuro w środku budynku swojego i jest kilka ścian w moim kierunku) i on udostepnia mi internet przez wi fi lecz go nie łapie,dokupiłem karte sieciową na usb 54Mbps TL-WN422G ponieważ mam laptopa,fakt zwiakszyło mi zasieg lecz musze wyjsc na zewnatrz na około 15m od niego i wtedy mam neta,dokupiłem antene kierunkową zewnetrzną (tube 19db) i nic to nie dało,wiec już nie wiem co mam zrobić i co dokupić aby łapać jego neta,dodam że szef nie zgadza sie na routera u siebie,straciłem już około 500zł i nic prosze o pomoc!!! co mam zrobić lub co dokupić?czy są silniejsze w zasiegu karty sieciowe na usb? a może jaką dobra antena zewnetrzna? dodam że nie moge kupić neta we Francji ponieważ nie mam adresu. Pozdrawiam i BŁAGAM O POMOC! koszty raczej nie grają roli ( oczywiście bez przesady)

Proszę poprawić błędy pisowni w swoich wypowiedziach! Niewykonanie polecenia nagrodzę ostrzeżeniem. 3.1.13. (Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych. [DriverMSG]
  • Admin grupy komputery
    Jeśli nie możesz wzmocnić sygnału po stronie routera, czy też wystawić anteny na zewnątrz, to pozostaje Ci pomyśleć o "ethernet over power".
  • Poziom 2  
    mam antenę zewnętrzną u siebie tzn kierunkowa lecz ona nic nie dała a co to jest co napisałeś?