Witam.
Nasilają się akty kradzieży paliwa na terenie Niemiec i nie tylko.
Złodzieje potrafią osuszyć w nocy 400- 500 l. paliwa, pokonując oryginalne zamknięcie na kluczyk (korek wlewu), po spuszczeniu wirtuozi nawet zamknęli ten korek na powrót, nie uszkadzając zamka???
Mam pytanie, czy idzie gdzieś zakupić jakieś urządzenie, które wyśle jakiś sygnał do kabiny w przypadku poruszenia tym korkiem?
Znane są mi różne rozwiązania z zamknięciami, jednak są to rzeczy dość siermiężne i mało skuteczne.
Będę wdzięczny za jakieś porady.
Nie wiem, czy trafiłem do odpowiedniego działu, ale systemy alarmowe, mogą nie przewidywać tego typu rozwiązań.
Pozdrawiam.
Nasilają się akty kradzieży paliwa na terenie Niemiec i nie tylko.
Złodzieje potrafią osuszyć w nocy 400- 500 l. paliwa, pokonując oryginalne zamknięcie na kluczyk (korek wlewu), po spuszczeniu wirtuozi nawet zamknęli ten korek na powrót, nie uszkadzając zamka???
Mam pytanie, czy idzie gdzieś zakupić jakieś urządzenie, które wyśle jakiś sygnał do kabiny w przypadku poruszenia tym korkiem?
Znane są mi różne rozwiązania z zamknięciami, jednak są to rzeczy dość siermiężne i mało skuteczne.
Będę wdzięczny za jakieś porady.
Nie wiem, czy trafiłem do odpowiedniego działu, ale systemy alarmowe, mogą nie przewidywać tego typu rozwiązań.
Pozdrawiam.