Witam,
Proszę o informację i rady dot. systemu informującego kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnego nacisku na oś. Nasza firma jeździ na MAN TGA/TGX, naczepy KASSBOHRER.
Czy ktoś z użytkowników forum montuje/używa takich systemów?
pozdrawiam
Proszę o informację i rady dot. systemu informującego kierowcę o przekroczeniu dopuszczalnego nacisku na oś. Nasza firma jeździ na MAN TGA/TGX, naczepy KASSBOHRER.
Czy ktoś z użytkowników forum montuje/używa takich systemów?
pozdrawiam