Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A4 B5 AFN - Montaż zabezpieczenia-kilka pytań

27 Lis 2012 12:25 1440 8
  • Poziom 10  
    Witam!

Mam nadzieje ze dobry dział wybrałem :) jesli nie to przepraszam

Mam pytanie w kwestii montażu zabezpieczenia w mojej audi.
    Czy mógł by ktoś mi podpowiedzieć jaki przekaźnik przełącznik lub coś podobnego zastosować aby blokada uzbrajała się po kilku kilku sec od wyłączenia zapłonu?? A zwierała styk po naciśnięciu ukrytego guzika?? chodzi mi o to żeby wysiadając z auta nie zapomnieć uzbroić blokady,a gdy np auto zgaśnie/zostanie zdławione na światłach czy coś w tym stylu żeby po chwilowym wyłączeniu można było autko odpalić od razu a nie przez znowu rozbrajanie odcięcia.

Jakieś pomysły/sugestie??

Pozdrawiam:)
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Polecam blokade sb5.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 12  
    najlepsze zabezpieczenie nie pomoże przed kradzieżą,jak sie uprą to na lawete zwiną.
  • Poziom 10  
    Własnie o cos takiego mi chodziło jak doradził gordon1 :) Dzięki :)

Kolego pEndrju nie pytałem o ty czy zabezpieczenie pomoże czy też nie ale o co innego. A co do lawety to raczej nie ma takiej opcji ponieważ auto stoi na prywatnej posesji przy domku jednorodzinnego a do okoła troche mocherowych beretów które spać po nocach nie mogą i jak by zobaczyły lawete to na pewno by na policje dzwoniły :)

• Poziom 34  
    gimnazjum się uczy :)
    Ja polecam pin 7 w gnieździe diagnostycznym "przemapować" pod inny ;)
  • Poziom 16  
    gdybyś napisał "A4 B7 BKE" to jakieś konkretne zabezpieczenie by się przydało, a w twoim przypadku to co polecił damdam jest chyba najlepsze dodając do tego zamianę pinu 16 z 4 i dorobienie sobie przejściówki do swojego fejsa, żeby go nie uwalić
  • Poziom 10  
    Własnie chodzi o to ze w ciągu kilku miesięcy zgineło już 6 A4 z podobnym wyposażeniem jak moja i wszystkie w okregu do 5km od mojego miasta także wiecie wole dmuchać na zimne bo troszke musiałem na te auto robić,a nie tak jak co po niektórzy w moim wieku chajs od rodziców.
    Zabezpieczenie te będzie jednym z kilku. Na pewno pójdzie +12 pod linie K w celu uwalenia wszystkiego co mogło by wyłączyć immo(oczywiście możliwość wyłączenia tego zabezpieczenia abym nie uwalił swojego fejsa) i odcięcie zaworka pompy a takze jeszcze 1 patent :)

Pozdro:)

Co do wypowiedzi typu "takich nie kradną,za stare " itp to popatrzcie na ceny częsci uzywanych do tego modelu i pokrewnych i zrozumiecie po co kradną takie auta. Przyklad kierownica z airbagiem i taśmą od S-line około 400zł.
  • Poziom 16  
    ten zaworek to sobie odpuść, bo o tym "zabezpieczeniu" to już każdy 15-latek wie. P.S Przez pewien czas sprzedawałem części tylko do A4 B5 i miałem dwie fajery s-line w bdb stanie i jakoś z poduszką i taśmą 200pln to był max. Mogę ci taką całą w tym poście rozebrać na części z wyceną i szału nie zrobi, więc tych złodziejaszków nie kumam... załóż sobie zabezpieczenie hamulców BBS
  • Poziom 10  
    Makalon napisał:
    ten zaworek to sobie odpuść, bo o tym "zabezpieczeniu" to już każdy 15-latek wie. P.S Przez pewien czas sprzedawałem części tylko do A4 B5 i miałem dwie fajery s-line w bdb stanie i jakoś z poduszką i taśmą 200pln to był max. Mogę ci taką całą w tym poście rozebrać na części z wyceną i szału nie zrobi, więc tych złodziejaszków nie kumam... załóż sobie zabezpieczenie hamulców BBS

Własnie z zaworkiem to będzie ciekawa opcja bo zeby podać na niego zewnetrzne napięcie ktoś bedzie musiał się troche pomęczyć i nie wiem czy będzie chciał trcić na to aż tyle czasu. :)

To zobacz teraz ile stoją kiery do s-line :)

pozdro :)