Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Agregat ch這dniczy na kompresor.

03 Gru 2012 22:55 9213 13
  • Poziom 14  
    Witam. Mam agregat ch這dniczy 3 cylindrowy zintegrowany razem z silnikiem. Jest on jeszcze produkcji DDR. Na tabliczce jest napisane z tego co zrozumia貫m 瞠 ci郾ienie robocze wynosi 1,7 MPa. I tu moje pytanie czy taki agregat nadaje si na zrobienie spr篹arki warsztatowej? Wrzuc zdj璚ie podobnego agregatu tylko 2 cylindrowego. Agregat ch這dniczy na kompresor.
  • Poziom 33  
    Nada si i to bardzo, dokup tylko zbiornik, armatur, zobacz m鎩.
  • Poziom 14  
    Zbiornik mam od gazu 80l, odwadniacz z reduktorem, wy陰cznik ci郾ieniowy mam tyle 瞠 jednofazowy i tak si zastanawiam czy wy陰cznikiem kt鏎y ma 2 styki obci捫eniowe wy陰cza silnik poprzez podpi璚ie 2 faz do tego wy陰cznika, czy lepiej tym wy陰cznikiem sterowa stycznik kt鏎y by za陰cza i wy陰cza silnik?
  • Poziom 33  
    jojna0411 napisa:
    podpi璚ie 2 faz do tego wy陰cznika,

A co z trzeci, na sta b璠ziesz mia podpi皻e to niebezpieczne.
    Kup lepiej stycznik koszt niewielki.
    Ciekaw jestem jakiej mocy jest tam silnik, jaka jest wydajno嗆 kompresora, moc ch這dnicza?.
    Z czego to, porz康na maszyna, wygl康a zajebi軼ie :).
  • Poziom 14  
    Tak w豉郾ie my郵a貫m 瞠 lepiej by by這 aby wy陰cznik ci郾ieniowy sterowa stycznikiem, ta na zdj璚iu to jest gdzie z internetu. Moja jest 3 cylindrowa. Po oznaczeniach na tabliczce policzy貫m 瞠 silnik ma ok. 2 kW. Pod陰czy貫m j do starej spr篹arki, a raczej do samej butli 120 litr闚 i do 1,4 MPa nabi豉 w ok. 2,5 minuty.
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie chcia豚ym od鈍ie篡 temat gdy ostatnio zakupi貫m agregat ch這dniczy i chcia豚ym si poradzi czy by豚y on dobrym materia貫m na solidny kompresor warsztatowy poni瞠j za陰czam zdj璚ia. Je瞠li kto m鏬豚y mi pom鏂 to prosz o odpowied
    Agregat ch這dniczy na kompresor. Agregat ch這dniczy na kompresor. Agregat ch這dniczy na kompresor. Agregat ch這dniczy na kompresor.
  • Poziom 14  
    Kolego radek2902 mam dok豉dnie taki sam kompresor, z tego co tutaj inni koledzy pisz, i pyta貫m si te kilku os鏏 i wynika 瞠 taki kompresor b璠zie nadawa si jak najbardziej. [/b]
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 33  
    tomo1885- Kolego nie pyskuj tutaj, ja tylko zapyta貫m, a ca趾iem podobne mam w urz康zeniach ch這dniczych na sklepach, cho mniejsze.
  • Poziom 9  
    No w豉郾ie przy pierwszych pr鏏ach uruchomienia go mocno wali這 olejem z powietrza my郵a貫m 瞠 to przejdzie ale jak mi tu kolega podpowiada raczej nie..
    Jak teoretyczn wydajno嗆 mo瞠 mie ten agregat bo jeszcze go nie testowa貫m gdy nie mam na stanie oleju do spr篹arek chyba 瞠 znacie Panowie jaki dobry zamiennik dost瘼ny na byle jakiej stacji paliw?
  • U篡tkownik usun掖 konto  
  • Poziom 33  
    tomo1885- miodzio, mistrzu, a co Ty z "tym" na swoim warsztacie robisz???? bo chyba tylko warsztatowe kompresory :).

Ps. bez urazy m這dy kolego.
  • Poziom 9  
    No to czeka mnie sporo roboty a mo瞠 orientujecie si panowie ile tego oleju mo瞠 schodzi podczas pracy bo je瞠li nie zbyt du穎 to mo積a by這by da jaki porz康ny odolejacz a stan oleju w agregacie kontrolowa co jaki czas i w razie potrzeby robi dolewki. Na razie musz czeka na chwil wolnego czasu i olej do spr篹arki, spr鏏uj j uruchomi na d逝窺zy czas pod zbiornikiem 100l i zobaczymy co si b璠zie dzia這.
  • U篡tkownik usun掖 konto