Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

podsłuch w telefonie- program do nagrywania rozmów

sezamek 02 Feb 2013 13:43 10614 10
    sezamek
    Level 9  
    Witam

Czy ktoś z Was orientuje się czy są w sieci jakies dema tych programów co sklepy netowe oferują za ponad 2 tys. zł? Albo moze są jakies free wersje lub zdecydowanie tańsze ? Chodzi mi o wersje pod Androida.

W praktyce wygląda to tak, ze jest zainstalowana aplikacja, która monitoruję, cały telefon. Wersje bez nagrywania rozmów( włacza tylko dystafon) mozna dostac za free, pokazuje sms, okresla połozenie itp. ,ale szukam coś co będzie nagrywało rozmowy wychodzące i przychodzące, zrzucało do pliku i wysyłało na serwer bądz maila
    Sołtys_Elbląga
    Level 31  
    Trochę szukałem dla siebie i znalazłem call recorder. Niestety nie nagrywa mojego głosu a rozmówcy. Wyszukałem, że niby na samsungach są problemy. Kosztuje grosze a jak się postarasz to znajdziesz za free.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Zgłoś się na elektrodzie do użytkownika Jala - on wie wszystko na temat który Cię interesuje ;)
    JALA
    Level 28  
    @sezamek - niestety demo nie ma, co byś chciał dokładnie przetestować?
    chillouty
    Level 22  
    Witam,
    Tu masz takie aplikacje
    intertechnic.pl
    pozdrawiam
    JALA
    Level 28  
    nie chwaląc się, u nas podobne programy o podobnej funkcjonalności są nawet o 50% tańsze jak patrze na tą stronę ;)
    kostia89
    Level 1  
    JALA jak mozna sie z Toba skontaktowac na priv? Moglbys podac jakiegos meila?
    Z gory dzieki
    JALA
    Level 28  
    gg: 1517700, tel: 74 6666 800, info@korjar.pl jestem codziennie albo przez ikonkę "pw" przy moim profilu na forum