Witam.
Otóż w maju 2012, czyli 9 miesięcy temu wymieniałem uszczelkę pod głowicą. Niestety teraz jest taka sytuacja że od strony rozrządu z tyłu silnika pociło się. Więc tydzień temu postanowiłem dokręcić głowicę. Dokręciłem śrubę od strony kolektora dolotowego dosłownie 2 mm (musiałem na klucz założyć przedłużkę i dobrze się zaprzeć). A chcąc dokręcić śrubę od strony kolektora wydechowego okazało się że śruba bardzo lekko idzie. Przestraszyłem się że śruba się zrywa i natychmiast przestałem. Finał jest taki że teraz poci się z pod głowicy i od strony dolotu i wydechu.
Co robić.??
Otóż w maju 2012, czyli 9 miesięcy temu wymieniałem uszczelkę pod głowicą. Niestety teraz jest taka sytuacja że od strony rozrządu z tyłu silnika pociło się. Więc tydzień temu postanowiłem dokręcić głowicę. Dokręciłem śrubę od strony kolektora dolotowego dosłownie 2 mm (musiałem na klucz założyć przedłużkę i dobrze się zaprzeć). A chcąc dokręcić śrubę od strony kolektora wydechowego okazało się że śruba bardzo lekko idzie. Przestraszyłem się że śruba się zrywa i natychmiast przestałem. Finał jest taki że teraz poci się z pod głowicy i od strony dolotu i wydechu.
Co robić.??