Witam
Ma ktoś z Was schemat overdrive (żółta obudowa z lat 80 tych) ?Szukałem po necie ale nie ma .Chciałbym go przerobić najmniejszym kosztem na distortion + w każdym razie na coś z większym kopem .
Pozdrawiam
CW
Ma ktoś z Was schemat overdrive (żółta obudowa z lat 80 tych) ?Szukałem po necie ale nie ma .Chciałbym go przerobić najmniejszym kosztem na distortion + w każdym razie na coś z większym kopem .
Pozdrawiam
CW