Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gigabyte, logitech - Podłączenie myszy bluetooth

13 Kwi 2013 00:20 2682 5
  • Poziom 8  
    Witam.
    Kupiłem ostatnio mysz bluetooth Gigabyte m7700b i adapter audio (bluetooth) logitech i do tego adapter bluetooth logilink 4.0, po podłączeniu adaptera bluetooth (bez płytki) udało mi się zainstalować oba urządzenia, mysz działała bardzo dobrze, ale niestety dźwięk w adapterze był nieczysty (szczególnie przy wokalu), więc postanowiłem zainstalować oprogramowanie z płytki (adaptera bluetooth), po tym dźwięk z adaptera był bardzo dobry (żadnych szumów) ale niestety to oprogramowanie nie widzi mojej myszki. Próbowałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz i schemat ten sam tzn. mysz działa, szumy w adapterze/ nie wykrywa myszy, brak szumów. Dodam, że oprogramowanie adaptera bluetooth to CSR harmony wireless software stack 2.1.63.0,
    Windows 7 64 bit, laptop Acer aspire timelinex 5820tg. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Czy masz to wpięte w jakiegoś hub-a?.
    Podejrzewam iż mysz jest powodem zakłuceń. Jedyne co mi przychodzi na myśl to podłączyć mysz niezależnie, czyli pod drugi bluetooth.
  • Poziom 8  
    Niestety nie wiem co to jest hud. Myślę że mysz nie jest powodem zakłuceń ponieważ bez jej instalacji w adaptarze audio też są zakłucenia. Jest może jakiś sposób na to żeby oprogramowanie adaptera bluetooth widziało moją mysz lub znacie jakieś inne oprogramowanie bluetooth.
  • Poziom 8  
    Nie mam żadnego hud-a - adapter bluetooth jest wpięty do jednego z portów USB laptopa.
    SetPoint próbowałem już zainstalować wcześniej ale on nic mi nie daje. A po za tym ono jest do myszy lub klawiatury logitech a ja z logitecha mam tylko adapter audio.
    Macie jeszcze jakieś pomysły? Ustaliłem że przy instalacji urządzeń bez oprogramowania adaptera bluetooth szumy w adapterze audio są spowodowane niską prędkością przesyłu danych po instalacji oprogramowania ta prędkość jest regulowana -zwiększyłem ją i szumów nie ma ale to oprogramowanie nie widzi mojej myszy (mówię o oprogramowaniu CSR harmony wireless software stack 2.1.63.0 albo toshiba bluetooth stack 8 bo też z nim próbowałem) Wiecie jaka może być przyczyna tego że mysz jest niewidoczna?