Mam winXPsp2. Komp to athlon 2200+ na plycie msi kt4av via kt400. 512 ram ( w dwuch kosciach). Ponadto w kompie jest jeszcze dysk barakuda 120GB, radeon 9200 se, flopy, cdrw i tuner tv Avermedia tv phone 98/vcr.
Chodzi o to, ze przy pracy 24h/dobe na ekranie raz na kilka dni pojawia sie blue screen, potem zrzut pamieci na dysk i reset. Czego to moze byc przyczyna ?? Zauwazylem, ze pojawia ze to TYLKO podczas pracy na nim tzn jesli jestem przy kompie i cos robie. Zauwazylem tez, (na razie hipoteza) ze dzizje sie tak podczas gdy uruchmiony jest tuner TV. Jak sprawdzić co powoduje te kkonflikty sprzętowe ?? Może RAM ??
Prosze o pomoc, sam nie jestem zbyt mocny w tej dziedzinie
Paweł
Chodzi o to, ze przy pracy 24h/dobe na ekranie raz na kilka dni pojawia sie blue screen, potem zrzut pamieci na dysk i reset. Czego to moze byc przyczyna ?? Zauwazylem, ze pojawia ze to TYLKO podczas pracy na nim tzn jesli jestem przy kompie i cos robie. Zauwazylem tez, (na razie hipoteza) ze dzizje sie tak podczas gdy uruchmiony jest tuner TV. Jak sprawdzić co powoduje te kkonflikty sprzętowe ?? Może RAM ??
Prosze o pomoc, sam nie jestem zbyt mocny w tej dziedzinie
Paweł