Witam, jako iż sypie się leciwy układ przekaźnikowy sterujący bramą przesówną zacząłem sie zastanawiać nad jakimś sterownikiem. W planach był modul radiowy elmes + jakis mikrokontroler ale zabawy z tym za dużo (choc zrealizowalbym funkcje jaką bym tylko wymyślił).
Znalazłem w sieci sterowniczek bramster, ktoś ma to założone? Jak sie sprawuje? A może jakiś lepszy układ ktoś zna?
PS. Silnik który jest do wysterowania to silnik od wycieraczek z przekładnią ślimakową. Jaki amperaż przezeń płynie nie wiem, moge zapytać wójka który to konstruował.
Znalazłem w sieci sterowniczek bramster, ktoś ma to założone? Jak sie sprawuje? A może jakiś lepszy układ ktoś zna?
PS. Silnik który jest do wysterowania to silnik od wycieraczek z przekładnią ślimakową. Jaki amperaż przezeń płynie nie wiem, moge zapytać wójka który to konstruował.