Kupiłem spawarkę 180A inwertorową. Ma ona aluminiowy dławik. Mocno się grzeje od kabla z przyłącza od płyty do kabla masowego. W czym jest problem? Często wybija zabezpieczenie termiczne, łuk nie jest tak stabilny jak w maszynie Migatronic.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam