Witam
Proszę o pomoc doświadczonych, chcę wykonać w miarę możliwości jak najtańszą i prostą instalację.
Piec na paliwo stałe około 10 kW, zbiornik CWU 140l dwu płaszczowy, podłogówka w trzech pomieszczeniach (łazienka 1 sekcja, przedpokój 2 sekcje, pokój 1 sekcja) i tradycyjne grzejniki w dwóch pomieszczeniach (2 pokoje). Wszystko na jednym poziomie, parter.
Wszelkie podpowiedzi mile widziane.
Powiem od razu że doświadczenie nie mam.
Jeśli może ktoś udostępnić jakiś schemat to bardzo proszę.
Proszę o pomoc doświadczonych, chcę wykonać w miarę możliwości jak najtańszą i prostą instalację.
Piec na paliwo stałe około 10 kW, zbiornik CWU 140l dwu płaszczowy, podłogówka w trzech pomieszczeniach (łazienka 1 sekcja, przedpokój 2 sekcje, pokój 1 sekcja) i tradycyjne grzejniki w dwóch pomieszczeniach (2 pokoje). Wszystko na jednym poziomie, parter.
Wszelkie podpowiedzi mile widziane.
Powiem od razu że doświadczenie nie mam.
Jeśli może ktoś udostępnić jakiś schemat to bardzo proszę.