Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Sprinter 316 cdi - Mercedes nie odpala wymieniłem świece i nic..

23 Lis 2014 17:45 2163 8
  • Poziom 6  
    Witam! Mam dylemat ponieważ po kilku godzinach Sprinter nie odpala wymieniłem świece i nadal to samo a bardzo mi zależy na naprawieniu bo muszę mieć sprawny ponieważ wprzewoże ludzi... Co można jeszcze zrobić? Każda informacja mnie ratuje
  • Poziom 22  
    Użyłeś testera diagnostycznego ??
  • Poziom 6  
    Zaprowadziłem go mechanika trzymali 3 dni zaczeli wymyślać że to może być pompka itd..

Dodano po 1 [minuty]:

Sprawdzałem i wyszło że raz jest 125 raz 150 raz 200 i tak przeskakuje przy zapalaniu jak stoiii długo
  • Poziom 22  
    125,150,200 ml wódki w szklance?Precyzyjnie określ co sprawdzałeś.
  • Poziom 6  
    Jak byłem na diagnostyce to tak mi powiedział i mówił że musiałby mi sprawdzić wszystko zaczynając od zasilania bo nie wie co to jest. Tak mi gościu w serwisie powiedział to tak przekazuje

Dodano po 4 [minuty]:

Tak włąśnie pamiętam on mi mówił o tych wtyskach znaczy przepuszczał
  • Poziom 22  
    Tester diagnostyczny pokazał jakieś błędy?, piszesz że sprawdzili przelewy wtryskiwaczy rozumiem.
  • Poziom 6  
    Błędów nie pokazał. Jedynie mówił o tych wtryskiwaczach i mówił że trzeba wszsytko po koleii sprawdzać i poinformował mnie że może to potrwać jakieś 3 tyg a nie moge sobie na tyle pozwolić ..
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    To wyjmij wtryski i zawieź do sprawdzenia.
  • Poziom 6  
    Z góry dziękuje za pomoc. A ile schodzi z takim sprawdzeniem i jakie są koszty tego?