Witam.
Do tej pory programowałem w bascom AVR na Windows XP. Wszystko szło gładko, program się kompilował, powstawały pliki bin i hex. Musiałem jednak przenieść się na Windows 8.1. Teraz po napisaniu programu termometru i uruchomienia kompilacji program się nie kompiluje powstają tylko pliki cfg, bm, h i d.
napisałem także prosty program zmieniający stan portu i kompiluje się prawidłowo. czym to może być spowodowane i jak to naprawić?
Do tej pory programowałem w bascom AVR na Windows XP. Wszystko szło gładko, program się kompilował, powstawały pliki bin i hex. Musiałem jednak przenieść się na Windows 8.1. Teraz po napisaniu programu termometru i uruchomienia kompilacji program się nie kompiluje powstają tylko pliki cfg, bm, h i d.
napisałem także prosty program zmieniający stan portu i kompiluje się prawidłowo. czym to może być spowodowane i jak to naprawić?