Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Punto II 2000 rok - Szybko migające kierunkowskazy

27 Lut 2015 19:53 2406 6
  • Poziom 10  
    Witam. Problem jak w temacie, czyli szybko migające kierunkowskazy jakby żarówka była spalona. Świeci się kontrolka spalonej żarówki na liczniku. Wszystkie żarówki sprawdzone, wszystkie są odpowiedniej mocy tak jak przewidział producent. Instalacja OK. Próbowałem podpiąć dodatkowe żarówki, aby obciążyć układ lecz nie pomaga :cry: Dzieje się tak zarówno, gdy włączę kierunkowskaz przełącznikiem jak i gdy włączę światła awaryjne.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze

• Poziom 34  
    w body jest taki dyngs z drutu robiący za zabezpieczenie zwarciowe/termiczne. masz tam zimny lut,albo rezystancja tego mostka wzrosła.
  • Poziom 29  
    No ale do awaryjnych ten bocznik nic nie ma.
  • Poziom 39  
    Brak masy w tylnych lampach.
  • Poziom 10  
    Czyli jeśli problem tkwi w bsi to winny jest przekaźnik ?

Mase sprawdzałem próbówką i była. Sprawdzę to jeszcze raz a nawet dam dodatkową zobaczymy czy pomoże.
  • Poziom 29  
    decybel91 napisał:
    Brak masy w tylnych lampach.

Bzdura. Awaryjne przy tym nie szaleją. Poza tym brak masy w tylnych lampach to przeważnie dziwna praca kierunkowskazów przy wciśniętym pedale hamulca albo zapalonych światłach jazdy wstecz bądź jazdy we mgle, jeżeli są w tej samej listwie.
    Niemniej jednak usterki upatrywał bym w awarii NBC, jak to ktoś wcześniej zauważył, ale dziwi mnie ten tajemniczy "dynks z drutu", kierunki tam zapalają BTS'y, przynajmniej tak jest w Alfie 147, te same NBC.