Dobry Wieczor
Poszukuje wsparcia w wyborze systemu sterujacego on-line instalacja co oparta o:
- bufor 800l z grzalka (400V) pracujaca w II taryfie
- 11 grzejnikow
- niewielka powierzchniowo podlogowke (2 lazienki, 2 p-pokoje)
Budynek (165m2) bedzie sporadycznie eksploatowany w sezonie grzewczym. Z jednej strong wystarczy wiec ustawienie termostatow grzejnikowych na 5-8 stopni, z drugiej przed przyjazdem chce miec mozliwosc podkrecenia temperatury do warunkow komfortu cieplnego.
Zakladam, ze w gre wchodzi sterowanie termostatem dla calej instalacji lub termostatami dla poszczegolnych grzejnikow/stref podlogowki. Wolalbym to drugie, ale nie kosztem skomplikowania systemu/podniesienia kosztow w sytuacji gdy taka potrzeba zajdzie 2-4 razy w roku.
Na miejscu dostepny jedynie Wi-Fi
Poszukuje wsparcia w wyborze systemu sterujacego on-line instalacja co oparta o:
- bufor 800l z grzalka (400V) pracujaca w II taryfie
- 11 grzejnikow
- niewielka powierzchniowo podlogowke (2 lazienki, 2 p-pokoje)
Budynek (165m2) bedzie sporadycznie eksploatowany w sezonie grzewczym. Z jednej strong wystarczy wiec ustawienie termostatow grzejnikowych na 5-8 stopni, z drugiej przed przyjazdem chce miec mozliwosc podkrecenia temperatury do warunkow komfortu cieplnego.
Zakladam, ze w gre wchodzi sterowanie termostatem dla calej instalacji lub termostatami dla poszczegolnych grzejnikow/stref podlogowki. Wolalbym to drugie, ale nie kosztem skomplikowania systemu/podniesienia kosztow w sytuacji gdy taka potrzeba zajdzie 2-4 razy w roku.
Na miejscu dostepny jedynie Wi-Fi