logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bezpieczne uruchomienie zmywarki BOSCH sps53e08eu po transporcie na boku

Mixer3394 17 Wrz 2015 19:55 2208 1
REKLAMA
  • #1 15001643
    Mixer3394
    Poziom 9  
    Posty: 6
    Witam, jak w temacie przewoziłem ostatnio moją zmywarkę - BOSCH sps53e08eu(używana) na prawym boku, gdy tylko przechylilem ja na bok zaczeło wylatywać z niej dość duzo wody. Podczas transportu trochę też wyleciało. Czy mogę ja bezpiecznie włączyć, bez żadnych negatywnych konsekwencji ?
    Z góry dziękuję za odpowiedź
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 15002438
    Stefciu_B
    Specjalista AGD
    Posty: 1373
    Pomógł: 312
    Ocena: 1222
    Jeśli woda wyciekła z płaszcza wodnego, a prawdopodobnie tak było to można uruchamiać bez obaw uszkodzenia, ale dla własnego bezpieczeństwa i zmywarki zostaw ją kilka dni, żeby ewentualna woda odparowała.
REKLAMA