Witam, jak w temacie przewoziłem ostatnio moją zmywarkę - BOSCH sps53e08eu(używana) na prawym boku, gdy tylko przechylilem ja na bok zaczeło wylatywać z niej dość duzo wody. Podczas transportu trochę też wyleciało. Czy mogę ja bezpiecznie włączyć, bez żadnych negatywnych konsekwencji ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Z góry dziękuję za odpowiedź