Witajcie
Mój znajomy wpadł na trochę szalony pomysł.
Chce zrobić sobie multiroom na 1 dekoderze, miało by to wyglądać następująco:
Dekoder w jednym pomieszczeniu + tv po hdmi + pilot fabryczny;
w drugim pomieszczeniu drugi tv z sygnałem z euro + pilot uniwersalny +... dioda podczerwieni dolutowana na przewodzie jako druga do dekodera.
Zależnie w którym pomieszczeniu by się znajdowali, oglądali by stacje z dekodera.
Co wy na to? Da się? jak zareaguje urządzenie na równoległe dolutowanie diody?
Mój znajomy wpadł na trochę szalony pomysł.
Chce zrobić sobie multiroom na 1 dekoderze, miało by to wyglądać następująco:
Dekoder w jednym pomieszczeniu + tv po hdmi + pilot fabryczny;
w drugim pomieszczeniu drugi tv z sygnałem z euro + pilot uniwersalny +... dioda podczerwieni dolutowana na przewodzie jako druga do dekodera.
Zależnie w którym pomieszczeniu by się znajdowali, oglądali by stacje z dekodera.
Co wy na to? Da się? jak zareaguje urządzenie na równoległe dolutowanie diody?