Witajcie,
Mam taki problem, iż większość gniazdek w moim domu jest podłączona szeregowo. Byłoby wszystko ok, gdyby nie bardzo duże obciążenia w kuchni. Nad całością czuwa bezpiecznik B10, mam pod niego podpięty piekarnik 3000W, Czajnik 2000W i zmywarkę, której nie mogę się doszukać jaką ma moc.
Niestety da się korzystać tylko z jednego z tych trzech urządzeń na raz, przy większej ilości bezpiecznik od razu wyskakuje.
Mam więc pytanie, czy wymiana bezpiecznika byłaby właściwym rozwiązaniem, a jeeli tak to jaki bezpiecznik byście tam wsadzili? Domyślam się, że B16 to za mało?
Pozdrowienai
Mieszko
Mam taki problem, iż większość gniazdek w moim domu jest podłączona szeregowo. Byłoby wszystko ok, gdyby nie bardzo duże obciążenia w kuchni. Nad całością czuwa bezpiecznik B10, mam pod niego podpięty piekarnik 3000W, Czajnik 2000W i zmywarkę, której nie mogę się doszukać jaką ma moc.
Niestety da się korzystać tylko z jednego z tych trzech urządzeń na raz, przy większej ilości bezpiecznik od razu wyskakuje.
Mam więc pytanie, czy wymiana bezpiecznika byłaby właściwym rozwiązaniem, a jeeli tak to jaki bezpiecznik byście tam wsadzili? Domyślam się, że B16 to za mało?
Pozdrowienai
Mieszko