logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki wielosilnikowiec do 300 zł?

anonimek258 04 Maj 2016 17:22 1749 4
REKLAMA
  • #1 15649758
    anonimek258
    Poziom 5  
    Posty: 148
    Pomógł: 1
    Ocena: 10
    Witam pomózcie wybrać jakiegoś drona do 300 góra 400zł.
    Wiem że za te pieniądze to raczej zabawka niż coś co można nazwać dronem
    ale na początek wystarczy.. żeby wgl sprawdzić czy chce mi się w to bawić :-)
    Zależy mi aby miał w miarę zasieg 100metrów i nagrywał ładne filmiki w HD. Jakieś propozycje? :)
  • REKLAMA
  • #2 15649816
    humbel
    Poziom 27  
    Posty: 805
    Pomógł: 84
    Ocena: 198
    Chcesz kupować gotowca czy samemu zrobić?
  • REKLAMA
  • #3 15649875
    1 PAWEL
    Poziom 42  
    Posty: 7210
    Pomógł: 674
    Ocena: 1364
    Poczytaj o

    DRON HUBSAN X4 KAMERA HD + OSŁONY + KARTA H107CHD (5456874874)
  • REKLAMA
  • #4 15650980
    Madrik
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 12511
    Pomógł: 623
    Ocena: 1181
    anonimek258 napisał:
    Witam pomózcie wybrać jakiegoś drona do 300 góra 400zł.
    ...
    Zależy mi aby miał w miarę zasieg 100 metrów i nagrywał ładne filmiki w HD. Jakieś propozycje? :)


    W tej cenie? Lubisz żartować? ;)
    W tej cenie czegoś takiego nie kupisz.

    Złudzenie takiego drona, jak np. wspomniany Hubsan - owszem, kupisz.
    Ale to będzie złudzenie.
    Naprawdę szkoda na to pieniążków.
    Lepiej sobie np. wykupić za to lot szybowcem, jako pasażer.

    Albo dozbierać - na jakiegoś Phantoma.
  • #5 15718129
    LightOfWinter
    Poziom 38  
    Posty: 4377
    Pomógł: 365
    Ocena: 924
    Witaj

    Wszystko zależy czego szukasz.
    Jeśli poszukujesz pierwszego drona do nauki latania i dodatkowo mógł byś zrezygnować z kamerki to hubsan czy choć by popularna biedronka będzie w sam raz.

    Polecam lekturę Biedrony - H36 V929 V939

    Jeśli zależy Ci na nagrywaniu i to jeszcze w dobrej jakości niestety muszę zgodzić się z kolegą powyżej gotowca w tej kwocie nie dostaniesz. Może udało by się coś poskładać samodzielnie w kwocie 400pln np. na ramie 250 ale tylko samego drona. Zabraknie Ci jeszcze kamerki, aparatury i zapasowych akumulatorków.

    Możesz do biedrony podłączyć keychain-a, czyli taką małą kamerkę w breloczku ale jakość obrazu jest słaba - nie ma nic wspólnego z HD a mały dron się męczy z takim obciążeniem.
REKLAMA