Witam..
Potrzebuję uruchomić edytor postacji do gry Fallout na komputerze Acer Aspire One D255 pracującym na Windows XP SP3 .
aplikacja uruchamia się prawidłowo, jednak przy próbie wczytania save :
"Wystąpił problem z aplikacją Bosche - Fallout Tactics Character Editor i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
Sygnatura błędu :
"AppName: bosche.exe AppVer: 3.1.0.0 ModName: bosche.exe
ModVer: 3.1.0.0 Offset: 000020d0"
Czasem pod ModName wskazuje na plik "msvcrt.dll" , jego usunięcie bądź zmiana nazwy nie pomaga.
Może ktoś mi podpowiedzieć jak ów błąd wyeliminować ?
Potrzebuję uruchomić edytor postacji do gry Fallout na komputerze Acer Aspire One D255 pracującym na Windows XP SP3 .
aplikacja uruchamia się prawidłowo, jednak przy próbie wczytania save :
"Wystąpił problem z aplikacją Bosche - Fallout Tactics Character Editor i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."
Sygnatura błędu :
"AppName: bosche.exe AppVer: 3.1.0.0 ModName: bosche.exe
ModVer: 3.1.0.0 Offset: 000020d0"
Czasem pod ModName wskazuje na plik "msvcrt.dll" , jego usunięcie bądź zmiana nazwy nie pomaga.
Może ktoś mi podpowiedzieć jak ów błąd wyeliminować ?
Konto firmowe: