Witam,
Próbuję ostatnio poradzić sobie z pewną kewstią, mianowicie stworzyłem małą sieć Z-Wave przy pomocy Raspberry Pi + RaZberry i kilku modułów bezprzewodowych.
Dodatkowo podłączyłem do RPi kilka termometrów DS18B20.
Cała sieć Z-Wave ma swój panel kontrolny (Z-Wave Smart Home), do którego dostajemy się z poziomu przeglądarki, wystarczy wpisać adres RPi i wybrać port 8083, po zalogowaniu wszystko pięknie widać.
Czy istnieje jakaś możliwość aby w tym panelu widzieć również Dallasy, konkretnie temperaturę jaką zmierzyły? Jest jakaś możliwość aby dodać każdy z termometrów jako moduł Z-Wave, np. przy wykorzystaniu jakiegoś skryptu?
Czy ktoś z Was w ogóle wie czy i gdzie na RPi zapisywane są dodane urządzenia? Jest jakiś folder/plik, w którym mogę znaleźć dodane przeze mnie urządzenia?
Pozdrawiam
Próbuję ostatnio poradzić sobie z pewną kewstią, mianowicie stworzyłem małą sieć Z-Wave przy pomocy Raspberry Pi + RaZberry i kilku modułów bezprzewodowych.
Dodatkowo podłączyłem do RPi kilka termometrów DS18B20.
Cała sieć Z-Wave ma swój panel kontrolny (Z-Wave Smart Home), do którego dostajemy się z poziomu przeglądarki, wystarczy wpisać adres RPi i wybrać port 8083, po zalogowaniu wszystko pięknie widać.
Czy istnieje jakaś możliwość aby w tym panelu widzieć również Dallasy, konkretnie temperaturę jaką zmierzyły? Jest jakaś możliwość aby dodać każdy z termometrów jako moduł Z-Wave, np. przy wykorzystaniu jakiegoś skryptu?
Czy ktoś z Was w ogóle wie czy i gdzie na RPi zapisywane są dodane urządzenia? Jest jakiś folder/plik, w którym mogę znaleźć dodane przeze mnie urządzenia?
Pozdrawiam