Witam, mam problem, mianowicie gdy ruszam kablem od myszki to myszka wraz z klawiatura sie raz wlacza i raz wylacza. Klawiatura i myszka sa wpiete do tylnych portow USB, probowalem zamieniac portami i nadal to samo. Na front panelu mam wpiety modem pod usb i on sie nie wylacza. Tylko myszka i klawiatura, natomiast jesli odepne myszke calkowicie to z klawiatura jest ok, chodzi caly czas. Problem pojawia sie gdy myszka jest podlaczona i zaczynam ruszac kablem, wtedy gasnie i myszka i klawiatura, modem od internetu na front panelu sie nie rozlacza. Co moze byc nie tak? Sterowniki mam zainstalowane najnowsze, problem pojawil sie 2 dni temu.