Bo hamulec postojowy działa na zasadzie tarczobębna z tyłu i szczęk. Mechanizm jest taki sam, jak w prawie każdym MB - okładziny przyczepione do tarczy kotwicznej, na dole rozpierak połączony z linką, na górze śruba rozporowa z regulacją. Jak koła stalowe, to do regulacji wystarczy wykręcić jedną śrubę i zlokalizować za pomocą latarki śrubę rozporową. Za pomocą szerokiego płaskiego śrubokręta kręcić nią do uzyskania właściwego ustawienia okładzin. Jeśli mechanizm nigdy nie ruszany, to często trzeba odkręcić zacisk, zdjąć tylną tarczę i zdemontować i przesmarować elementy mechanizmu, dopiero wtedy przeprowadzać regulację.