Witam!
Mam problem mianowicie nie mam dźwięku piszę mi ''nie podłączono słuchawek ani głośników'' wszystko mam w 100% sprawne.Instalowałem sterownik Realtek High Definition Audio Codecs Po zainstalowaniu mam tylko 2 foldery a sama aplikacja się nie włącza.Wszystko się to stało podczas oglądania filmu automatycznie wywaliło mi dźwięk i koniec
Mam problem mianowicie nie mam dźwięku piszę mi ''nie podłączono słuchawek ani głośników'' wszystko mam w 100% sprawne.Instalowałem sterownik Realtek High Definition Audio Codecs Po zainstalowaniu mam tylko 2 foldery a sama aplikacja się nie włącza.Wszystko się to stało podczas oglądania filmu automatycznie wywaliło mi dźwięk i koniec