Witam. A jak rozwiązać taka sytuacje?
Zakupiłem centralę hb5 do siłowników somfy sgs501 bo centrala somfy padła. Ale.... po podłączeniu centrala nie wykrywa w jakiej pozycji jest ramię siłownika i w przypadku gdy otwieranie jest przerwane np w 1/3 pracy i załączy sie zamykanie to centrala hb 5 rusza z pełna prędkością i z takowa udeża w bramę lub ograniczniki
Zakupiłem centralę hb5 do siłowników somfy sgs501 bo centrala somfy padła. Ale.... po podłączeniu centrala nie wykrywa w jakiej pozycji jest ramię siłownika i w przypadku gdy otwieranie jest przerwane np w 1/3 pracy i załączy sie zamykanie to centrala hb 5 rusza z pełna prędkością i z takowa udeża w bramę lub ograniczniki
Moderowany przez Marek J.:Wydzieliłem do nowego tematu...
3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.
Zwróć również uwagę na pisownię...Bądź Polakiem![]()