Nie do końca. Bardzo możliwe, że na dnie osłony pralki znajduje się woda, która cały czas uruchamia wypompowywanie wody. Spróbuj najpierw przechylić pralkę i zobaczyć czy nie wyleci z niej woda.
Hydrostat z reguły jest u góry pralki, więc po zdjęciu górnej osłony (tam gdzie programator) powinieneś go ujrzeć.
Jak "włączyć" tryb serwisowy ? Jak zinterpretować "wynik" to model bez wyświetlacza ... ma ktoś może instrukcję serwisową ?
ps. aktualnie "buczy" pompka a wody już nie wypompowuje ... filtr i wszelkie możliwe (bez rozkręcania obudowy) do penetracji otwory wyczyszczone .