logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Lenovo IBM Thinkpad R61 - Zrzut zawartości security chip.

Freddy 02 Kwi 2017 08:07 4713 3
REKLAMA
  • #1 16386842
    Freddy
    Poziom 43  
    Posty: 19997
    Pomógł: 1394
    Ocena: 2817
    Potrzebuje zrzut zawartości pamięci P24S08, czyli tzw. security chip do laptopa Lenovo IBM Thinkpad R61 8918-5WG. Oczywiście bez hasła, lub ze znanym hasłem :).

    Szukam zrzutu zawartości pamięci, a nie metod odczytania, lub ominięcia hasła.
    Znam metody odczytania, lub ominięcia hasła i one mnie nie interesują. Potrzebuję zrzut pamięci

    Proszę niepotrzebnie nie wysyłać byle czego, jeśli ktoś zna się na rzeczy, potrafi identyfikować zrzut z R61, oraz obecność hasła.
    Szkoda naszego wspólnego czasu, proszę jedynie o pewne zrzuty pamięci z R61, najlepiej odczytane programatorem :).

    PS. Laptop zakupiony legalnie
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 16387190
    Gelip
    Poziom 36  
    Posty: 5213
    Pomógł: 321
    Ocena: 607
    Freddy napisał:
    Szukam zrzutu zawartości pamięci, a nie metod odczytania, lub ominięcia hasła.
    Znam metody odczytania, lub ominięcia hasła i one mnie nie interesują. Potrzebuję zrzut pamięci

    Jeśli to nie tajemnica to do czego Ci to potrzebne? Mam dostęp do R61 i mógłbym zgrać EPROM ale przecież jak to wstawię na forum to przyczynię się do pomocy w łamaniu zabezpieczeń bo przecież oczywiste jest iż mając taki zrzut pamięci można bez problemu nadpisać pamięć w laptopie gdzie jest hasło i tym samym ominąć zabezpieczenie :-)
  • REKLAMA
  • #3 16423912
    DriverMSG
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 44094
    Pomógł: 3984
    Ocena: 4863
    Gelip napisał:
    przecież jak to wstawię na forum to przyczynię się do pomocy w łamaniu zabezpieczeń
    Nie ma takiego zakazu na forum.
    Dopuszczamy pomoc w każdej, legalnej postaci.
  • #4 16788781
    Freddy
    Poziom 43  
    Posty: 19997
    Pomógł: 1394
    Ocena: 2817
    Niestety, wszyscy są mądrzy, ale tylko na forum publicznie.

    Mamy i zgramy, nie ma sprawy, tyle, że na takich obietnicach kończyło.
    Jak dojdzie już do czegoś, to nie mają czasu, albo nie pamiętają co obiecali.

    Pomogła mi obca osoba spoza forum całkowicie za darmo.
    Wszystkim pomocnikom dziękuję. :)
REKLAMA