Odpalam grę (wersja x86) pojawia się pierwszy obraz "wczytuje" i gra się zawiesza, uruchamiam menadżera zadań i wyskakuje komunikat "Program GIANTS Engine 7.0.0 nie odpowiada" Co to może być?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamProPin napisał:Mam tez drugi błąd ale gra sie odpalała wiec to nie to.
sosarek napisał:Skąd ją masz?