Witam. Mam rejestrator 4 kanałowy. Przyłączone mam do niego trzy kamery AHD poprzez wtyki BNC z jedną obrotową. Wykorzystałem wszystkie podłączenia jakie ma ten rejestrator. Działa dobrze. Obyło się bez problemu instalacja oraz uruchomienie. Z czasem chce się więcej i zamierzam trochę zmodernizować wyposażenie o dodatkową kamerę obrotową PTZ. I tu zaczyna się kłopot ze względu przyłączenia drugiej kamery PTZ a już mam zajęty wtyk RS 485. I tu moje pytanie jak podłączyć i obsługiwać dwie obrotowe kamery na tym rejestratorze. Czy nadaje się do tego SEPARATOR RS-485 Z OPTOIZOLACJĄ ORS-22. Już myślałem o dodatkowym joysticku tj. Kamera DVR uchwyt joysticka RS485 PTZ speed Dome Camera Kontrolera Klawiatury do sterowania ale też nie widzę tego że by to podłączyć i używać . I co tu zrobić!!??