logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Postawienie systemu i dostosowanie sprzętu pod gaming.

bartucha88 13 Maj 2017 20:30 969 5
REKLAMA
  • #1 16474159
    bartucha88
    Poziom 11  
    Posty: 96
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    Witam, szukam pomocy, chodzi o instalkę Windowsa oraz w miarę możliwości dostosowanie sprzętu dla uzyskanie jak największej wydajności w grze CS:GO - wyzwaniem może być to, że jest to laptop. Niestety mam pracę wyjazdowe i nie mogę zabierać stacjonarki, dlatego zainwestowałem w laptop.
    MSI GE72 6qD Apache Pro
    Cpu I7 6700 HQ
    Gpu Gtx960M
    RAM 16GB Corsair 2400 MHz
    Dysk główny M2 Kingston predator 240 GB (podobno jest jakieś oprogramowanie co go przyspiesza)
    Dodatkowy dysk 480GB SSD Adata
    Jeśli chodzi o Windows to mam do wyboru 8.1 pro aktywacja Win 10. Już sam nie wiem, który lepszy...
    Czy jest w stanie ktoś coś poradzić?
  • REKLAMA
  • #2 16474297
    karolark
    Poziom 42  
    Posty: 14351
    Pomógł: 701
    Ocena: 2486
    bartucha88 napisał:
    wyboru 8.1 pro aktywacja win 10


    No to masz wybór pomiędzy dzumą a cholerą :-(
  • REKLAMA
  • #3 16474310
    iron64
    Poziom 41  
    Posty: 6197
    Pomógł: 648
    Ocena: 312
    Ja wybrałbym cholerę jednak. ;)
    w7 jest jednak solidniejszy.Ale z dwojga złego w10 spisuje się chyba lepiej.
  • REKLAMA
  • #4 16474311
    bartucha88
    Poziom 11  
    Posty: 96
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    No to masz wybór pomiędzy dzumą a cholerą :-(
    Tz? Rozumiem że myślisz o 7?
  • REKLAMA
  • #5 16474314
    sosarek

    Poziom 43  
    Posty: 83875
    Pomógł: 9318
    Ocena: 15498
    Instaluj Windowsa 10.
    Konto firmowe:
    Z
    Pka, Poznań, 60-850
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #6 16474335
    bartucha88
    Poziom 11  
    Posty: 96
    Pomógł: 1
    Ocena: 15
    Może być 10 a słyszał ktoś może o tym problemie że odblokowanie wszystkich rdzeni w cs go na laptopie msi jest możliwe tylko na 7 ? podobno valve w tej kwesti spiera tylko 7, to prawda ?

    Dodano po 26 [minuty]:

    I jeszcze jedno pytanko na pierwszym sterowniku jakim zainstalowałem (grafika) miałem minimum 220 FPS śrenio 250-270 Aktualnie mam na nowych sterownikach 150 FPS-ów Może wie ktoś jaki będzie najlepszy sterownik, za cholerę nie pamiętam jaki był pierwszy zainstalowany

    EDIT
    Temat do zamknięcia.

    Scaliłem. RADU23
REKLAMA