Witam,
Czy ktoś ma pomysł jak można zwinąć wężownicę z rurki stalowej?
Powaliła mnie cena i stąd myślę jak to samemu wykonać.
Jedna myśl mi wpadła do głowy. Wiadomo, że jest potrzeby duży moment obrotowy jakiejś maszyny. Pomyślałem sobie gdyby do koła traktora (C360) przykręcić współosiowo felgę ciężarówki to ze względu na duży moment traktora - np na 1 biegu polowym można by nawinąć na felgę wężownicę, tyle że trzeba zrobić prowadzenie takiej rury, a traktor "posadzić" na podnośnik, aby nie uciekł.
Czy ktoś ma pomysł jak można zwinąć wężownicę z rurki stalowej?
Powaliła mnie cena i stąd myślę jak to samemu wykonać.
Jedna myśl mi wpadła do głowy. Wiadomo, że jest potrzeby duży moment obrotowy jakiejś maszyny. Pomyślałem sobie gdyby do koła traktora (C360) przykręcić współosiowo felgę ciężarówki to ze względu na duży moment traktora - np na 1 biegu polowym można by nawinąć na felgę wężownicę, tyle że trzeba zrobić prowadzenie takiej rury, a traktor "posadzić" na podnośnik, aby nie uciekł.