Witam.
Koledzy chciałbym was prosić o radę. Chce wykonać uziemienie i teraz mam dylemat.
1.Czy lepiej będzie wykonać to uziemienie wewnątrz budynku wbijając szpile i łącząc je bednarką ponieważ jeszcze mogę to zrobić gdyż nie mam zalanej posadzki ?
2. Czy lepiej będzie jednak zakopanie bednarki na zewnątrz budynku ?
Dodam że uziemienie to będzie służyć do uziemienia punktu rozdziału PEN.
Koledzy chciałbym was prosić o radę. Chce wykonać uziemienie i teraz mam dylemat.
1.Czy lepiej będzie wykonać to uziemienie wewnątrz budynku wbijając szpile i łącząc je bednarką ponieważ jeszcze mogę to zrobić gdyż nie mam zalanej posadzki ?
2. Czy lepiej będzie jednak zakopanie bednarki na zewnątrz budynku ?
Dodam że uziemienie to będzie służyć do uziemienia punktu rozdziału PEN.