Witam
Posiadam laptop lenovo Y50 z windows 8.1 (64 bit). Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi komunikat "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0x000007b.
Zaktualizowałem Direct X do najnowszej wersji , czyli mam teraz directx 11 (ze strony microsoftu pobrałem directx end-user runtime i otrzymałem komunikat że nowszej wersji nie ma.
Pomógłby ktoś jak rozwiązać ten problem?
dziękuje
Posiadam laptop lenovo Y50 z windows 8.1 (64 bit). Przy próbie uruchomienia gry wyskakuje mi komunikat "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0x000007b.
Zaktualizowałem Direct X do najnowszej wersji , czyli mam teraz directx 11 (ze strony microsoftu pobrałem directx end-user runtime i otrzymałem komunikat że nowszej wersji nie ma.
Pomógłby ktoś jak rozwiązać ten problem?
dziękuje