Witam
Muszę zamontować coś takiego jak w temacie do tego głowicę termostatyczną z kapilarą znajdę taką o zakresie temp. 20-70 stopni nastawiam ją załóżmy na 50 stopni i wtedy zawór się otworzy jak temp. wzrośnie i zamknie się jak spadnie. I teraz pytanie co się stanie jak puszczę na to wodę o temp. powyżej 70 jak zachowa się zawór??????????? Nie znalazłem większych zakresów temp. głowic
Muszę zamontować coś takiego jak w temacie do tego głowicę termostatyczną z kapilarą znajdę taką o zakresie temp. 20-70 stopni nastawiam ją załóżmy na 50 stopni i wtedy zawór się otworzy jak temp. wzrośnie i zamknie się jak spadnie. I teraz pytanie co się stanie jak puszczę na to wodę o temp. powyżej 70 jak zachowa się zawór??????????? Nie znalazłem większych zakresów temp. głowic