Witam, mam dostęp do lasera 150W, który to niestety nie jest w stanie przeciąć jeszcze warstwy miedzi na PCB
Ale wpadłem na pomysł, by pokryć czymś warstwę miedzi, czymś co ulegnie mocy lasera, a następnie normalnie wytrawić płytkę w roztworze, i na koniec sam laminat pociąć laserem.
Pytanie do was, wiecie może czym pomalować miedź ? zwykły spray czarny ? Czy może coś innego ?
Ale wpadłem na pomysł, by pokryć czymś warstwę miedzi, czymś co ulegnie mocy lasera, a następnie normalnie wytrawić płytkę w roztworze, i na koniec sam laminat pociąć laserem.
Pytanie do was, wiecie może czym pomalować miedź ? zwykły spray czarny ? Czy może coś innego ?