Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

corsa c 1,0 2003r. - auto po odpaleniu na zimnym silniku gaśnie/dusi się/obroty

07 Gru 2017 20:53 1167 5
  • Poziom 4  
    Witam. Mam problem z Corsa C 1.0 2003 rok benzyna/gaz. Auto na zimnym silniku dusi się ,dławi,obroty falują,w pewnym momencie brak gazu pod pedałem i silnik gaśnie. Wymienione sterownik silnika, przepływomierz,przepustnica,pompa paliwa,świece,filtry wszystkie,olej. Szczerze to już się gubię bo ja płace a mechanicy wymieniają jedno po drugim...a problem się nie rozwiązuje. Gaz sprawny,szczelny. Kiedy silnik się rozgrzeje to chodzi płynnie. Sprawdzone bez gazu jak też po przełączeniu na gaz chodzi idealnie. Pomóżcie bo pójdę z torbami.
  • Poziom 4  
    Tak jest gaz sekwencja. Instalacja wielokrotnie sprawdzana jet szczelna.Problem jest tylko rano po nocy na zimnym silniku bez gazu. Kiedy przełącza na gaz już chodzi idealnie. Jeździłem na samej benzynie i na noc też gasiłem na benzynie, po odpaleniu rano jest wtedy ten problem. W ciągu dnia przy wielokrotnym odpalaniu jest dobrze.
  • Poziom 43  
    Jeździłeś kilka cykli na benzynie, żeby zdążył zebrać korekty? Bo wygląda jak rozjechane korekty. Przyczyną może być też nieszczelny dolot i lewe powietrze.
  • Poziom 22  
    A reduktor nie zalewa go gazem przypadkiem ?
  • Poziom 4  
    Reduktor sprawdzany. Jest ok .Pojeżdżę na benzynie i sprawdzę jak odpala codziennie rano.