Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowa Sztuka Elektroniki z 2018 - warto?

leonow32 23 Mar 2018 18:54 3600 1
 • Nowa Sztuka Elektroniki z 2018 - warto?
  Czy zauważyliście, że w tym roku ukazało się nowe wydanie legendarnej Sztuki Elektroniki? Książka jest rzekomo napisana od nowa i zostały dodane jakieś nowe współczesne informacje. Czy ktoś z Was już miał nowe wydanie? Co dokładniej dodali? Warto wydać ponad 150zł mając już wydanie poprzednie?
  Opis:
  Po dwudziestu pięciu latach nowe, gruntownie zmienione polskie wydanie cieszącej się ogromnym powodzeniem "Sztuki elektroniki", powszechnie uznanej za najlepszy podręcznik, a zarazem vademecum projektowania analogowych i cyfrowych układów elektronicznych. Poprzednie wydania tej książki, przetłumaczono na osiem języków i trafiły do ponad miliona nabywców na całym świecie. Sztuki elektroniki autorzy uczą, pokazując metody stosowane w praktyce przez inżynierów projektantów układów elektronicznych. Połączenie podstawowych praw, zasad opartych na doświadczeniu oraz niematematycznego ujęcia tematu ułatwia czytelnikom zrozumienie, dlaczego i jak dany układ działa.

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  leonow32

  Poziom 30  
  Offline 
  leonow32 napisał 1995 postów o ocenie 1162, pomógł 36 razy. Mieszka w mieście Poznań. Jest z nami od 2007 roku.
 • Computer ControlsComputer Controls
 • #2
  Razorek01
  Poziom 8  
  Posiadam nowe wydanie, pojawiło się dużo zmian w drugim tomie - to akurat widać w spisie treści. Zmiany są też wymienione w przedmowie (nie wiem czy jest dostępna w sieci). Odświeżono tabele z parametrami wzmacniaczy itp. Nie wgłębiałem się zbytnio w różnice, ale widać, że treść jest odświeżona.