Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nowa Sztuka Elektroniki z 2018 - warto?

leonow32 23 Mar 2018 18:54 5229 1
Altium Designer Computer Controls
 • Nowa Sztuka Elektroniki z 2018 - warto?
  Czy zauważyliście, że w tym roku ukazało się nowe wydanie legendarnej Sztuki Elektroniki? Książka jest rzekomo napisana od nowa i zostały dodane jakieś nowe współczesne informacje. Czy ktoś z Was już miał nowe wydanie? Co dokładniej dodali? Warto wydać ponad 150zł mając już wydanie poprzednie?
  Opis:
  Po dwudziestu pięciu latach nowe, gruntownie zmienione polskie wydanie cieszącej się ogromnym powodzeniem "Sztuki elektroniki", powszechnie uznanej za najlepszy podręcznik, a zarazem vademecum projektowania analogowych i cyfrowych układów elektronicznych. Poprzednie wydania tej książki, przetłumaczono na osiem języków i trafiły do ponad miliona nabywców na całym świecie. Sztuki elektroniki autorzy uczą, pokazując metody stosowane w praktyce przez inżynierów projektantów układów elektronicznych. Połączenie podstawowych praw, zasad opartych na doświadczeniu oraz niematematycznego ujęcia tematu ułatwia czytelnikom zrozumienie, dlaczego i jak dany układ działa.

  Cool? Ranking DIY
  About Author
  leonow32
  Level 30  
  Offline 
  leonow32 wrote 2004 posts with rating 1205, helped 37 times. Live in city Poznań. Been with us since 2007 year.
 • Altium Designer Computer Controls
 • #2
  Razorek01
  Level 9  
  Posiadam nowe wydanie, pojawiło się dużo zmian w drugim tomie - to akurat widać w spisie treści. Zmiany są też wymienione w przedmowie (nie wiem czy jest dostępna w sieci). Odświeżono tabele z parametrami wzmacniaczy itp. Nie wgłębiałem się zbytnio w różnice, ale widać, że treść jest odświeżona.