Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[ZTE Mf63] zanik internetu brak ikony i dziwny bug na stronie konfiguracyjnej

_Anonymous_ 30 Mar 2018 03:43 258 4
  • #1 30 Mar 2018 03:43
    _Anonymous_
    Poziom 3  

Witam ostatnio miałem problem z podłączeniem do komputera za pomocą usb.
    Teraz co jakiś czas mi się rozłącza, znikła bateria (Ikona). A na stronie konfiguracyjnej pokazuje ze ładuje baterie mimo ze router jest odłączony o kabla

Dodano po 5 [minuty]:

szukałem oprogramowania z tmobile ale ciagle wyskakuje mf636

0 4
  • #2 30 Mar 2018 14:42
    nomudrek
    Poziom 27  

Był robiony reset modemu? Czy w każdym gnieździe USB następuje rozłączanie modemu? Na innym kablu USB też się tak samo dzieje? Wylogować się w przeglądarce z modemu, usunąć z jej historii stronę logowania do modemu, odinstalować program, który się instaluje przy pierwszym podłączeniu, użyć do jego usunięcia program Revo unnistaler lub inny tego typu program. Po odinstalowaniu podłączyć zresetowany modem i zainstalować oraz przeprowadzić konfigurację routera.

0
  • #3 30 Mar 2018 14:55
    _Anonymous_
    Poziom 3  

reset był robiony kilka razy i co do zaniku internetu chwilowo przestaje się rozłączać. korzystam z wifi i jeśli jest rozłączony to muszę kilka razy podpinać i odpinać kabel zęby się połączył.Programu nie mam gdyż też nastał jakiś problem z instalacja programu oraz łączenie przez kabel mimo ze sterowniki są aktualne

[ZTE Mf63] zanik internetu brak ikony i dziwny bug na stronie konfiguracyjnej

0
  • #4 31 Mar 2018 18:16
    _Anonymous_
    Poziom 3  

potrzebuje chociaż oprogramowanie do niego czy coś kupiłbym coś lepszego ale nie mam zbyt dużo pieniędzy by kupić

0
  Szukaj w 5mln produktów