Witam wszystkich forowiczów.
Wybrałem to miejsce na promocje swojego nowego, darmowego oprogramowania do obsługi wyswietlaczy LCD zgodnych z HD44780 przez port LPT komputera. Wszystkich zainteresowanych aplikacją LCDControl zapraszam na stronę :
http://www.masterix.foxnet.pl/lcd/
p.s komentaże mile widziane
Wybrałem to miejsce na promocje swojego nowego, darmowego oprogramowania do obsługi wyswietlaczy LCD zgodnych z HD44780 przez port LPT komputera. Wszystkich zainteresowanych aplikacją LCDControl zapraszam na stronę :
http://www.masterix.foxnet.pl/lcd/
p.s komentaże mile widziane