Witam!
Mam taki probem. W renault mascot jest orginalnie zamontowane tacho a chce się go pozbyć tylko jak je odłącze to w liczniku nie działa prędkościomierz. Wiem gdzie jest impuls prędkościomierza w liczniku ale nie wiem gdzie go podłączyć? Może ma ktoś jakieś sugestie jak to zrobić?
Mam taki probem. W renault mascot jest orginalnie zamontowane tacho a chce się go pozbyć tylko jak je odłącze to w liczniku nie działa prędkościomierz. Wiem gdzie jest impuls prędkościomierza w liczniku ale nie wiem gdzie go podłączyć? Może ma ktoś jakieś sugestie jak to zrobić?