logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja

hvelektronik 12 Sie 2018 23:42 10725 26
REKLAMA
  • #1 17381541
    hvelektronik
    Poziom 21  
    Posty: 756
    Pomógł: 53
    Ocena: 208
    Witam Podjąłem próbę naprawy układu załączania wom w ciągniku john deere 6310
    Jestem na początku drogi do naprawy kupiłem instrukcje napraw do tego modelu
    i zacząłem ją analizować i zauważyłem że nie podano jaka jest rezystancja czujnika obrotów wom ( dwa piny) pewnie indukcyjny jeśli ktoś posiada wiedze

    to prosił bym o podanie wartości.


    Druga rzecz to właściciel się pospieszył i kupił cewkę elektrozaworu wom (zamiennik) bez wbudowanej diody pytanie czy nie uszkodzi ona układu? Stara ma wbudowaną diodę.

    Z góry dziękuję za pomoc
  • REKLAMA
  • #2 17381654
    nikusert
    Poziom 41  
    Posty: 5428
    Pomógł: 699
    Ocena: 1752
    Witam .
    Diodę możesz dołożyć ,przykładowo 1N1007 ,która zabezpieczy elektronikę przed indukcją jaka powstaje na cewce elektrozaworu.
  • #3 17381655
    noel200
    Poziom 27  
    Posty: 1892
    Pomógł: 36
    Ocena: 815
    Co do czujnika to nie znam wartości, ale cewkę lepiej załóż taką jak być powinna. Cewka przy wyłączeniu przepływu prądu generuje bardzo wysokie napięcie i może uszkodzić wiele elementów elektronicznych.
  • Pomocny post
    #4 17381670
    nikusert
    Poziom 41  
    Posty: 5428
    Pomógł: 699
    Ocena: 1752
    Zrób pomiar czujnika multimetrem ,może być kontaktronowy ,jeżeli ma dwa przewody.
  • #5 17382031
    lakomicki9
    Poziom 15  
    Posty: 136
    Pomógł: 12
    Ocena: 210
    A może lepiej odczytaj błędy a będzie wiadomo na czym się skupić a nie bez sensu zamawiać elementy
  • REKLAMA
  • #6 17386350
    hvelektronik
    Poziom 21  
    Posty: 756
    Pomógł: 53
    Ocena: 208
    Zapoznaje się z instrukcją idzie opornie. Zastanawiam czy do odczytu błędów trzeba jakiś tester bo w instrukcji jest opisany czy jakoś inna czy wywołuje eis procedure odczytu błędów.

    Wstawiam schemat wkrótce wrzucę więcej materiałów może ktoś skorzysta w przyszłości.

    john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancjajohn deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancjajohn deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja
  • Pomocny post
    #7 17387865
    lakomicki9
    Poziom 15  
    Posty: 136
    Pomógł: 12
    Ocena: 210
    Nie nie potrzeba testera .Przeczytaj dokładnie Servis chyba że dostałeś tylko jakieś wycinki z pełnej serwisowki
  • Pomocny post
    #8 17388005
    Rowan
    Poziom 20  
    Posty: 381
    Pomógł: 28
    Ocena: 170
    Do odczytu błędów służy puste miejsce na bezpiecznik. Wkładasz go, przekręcasz kluczyk i pokazuje Ci menu diagnostyczne. Wybierasz sterownik i wchodzisz w niego. Kierunkowskazami, a długimi swiatłami wchodzisz dalej. Błędy są w pierwszym podrozdziale. Od wałka jest moduł bcu. Sprawdź tam błędy. Prawdopodobnie masz E72 oraz E73. Jeśli wałek nie włącza się.

    Dodano po 43 [sekundy]:

    Do odczytu błędów służy puste miejsce na bezpiecznik. Wkładasz go, przekręcasz kluczyk i pokazuje Ci menu diagnostyczne. Wybierasz sterownik i wchodzisz w niego. Kierunkowskazami, a długimi swiatłami wchodzisz dalej. Błędy są w pierwszym podrozdziale. Od wałka jest moduł bcu. Sprawdź tam błędy. Prawdopodobnie masz E72 oraz E73. Jeśli wałek nie włącza się.
  • #9 17391570
    hvelektronik
    Poziom 21  
    Posty: 756
    Pomógł: 53
    Ocena: 208
    Witam robiłem z tym ciągnikiem aby uruchomić tryb serwisowy trzeba włoży bezpiecznik w gniazdo 115 .
    Z tego co udało mi się ustalić to przewody idące do cewki, przełącznika, czujnika obrotów są dobre, włącznik działa, cewka elektrozaworu sprawna.
    Błąd jest 072. Wałek się nie włącza brak napięcia na wyjściu sterownika pin 3 brak napięcia,
    napięcie na pin 26 jest.
    Czujnik obrotów nie sprawdzany jeszcze muszę go wykręcić.
    Rozebrałem sterownik bcu i zauważyłem że są rozwalone elementy (jeden zaznaczony ) w kółko.

    john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja


    john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja

    Napięcie na cewkę puszcza układ sp30A949 na razie nie wiem co to jest.


    john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja
  • #10 17392425
    Rowan
    Poziom 20  
    Posty: 381
    Pomógł: 28
    Ocena: 170
    Standardowa usterka tego sterownika. W ciągniku pewnie najpierw pojawił się problem z ładowaniem. To jest skutek. Czujnika obrotów nie ruszaj, bo jak podłączysz cewke wom „po za obwodem”, to wałek się włączy i będzie pokazywał obroty. Błąd E072, to błąd przerwy w obwodzie, którą sam znalazłeć w BCU.

    Dodano po 3 [minuty]:

    Standardowa usterka tego sterownika. W ciągniku pewnie najpierw pojawił się problem z ładowaniem. To jest skutek.
  • #11 17394670
    hvelektronik
    Poziom 21  
    Posty: 756
    Pomógł: 53
    Ocena: 208
    Na wstępie serdecznie dziękuje za pomoc.

    Tak myślę że podejmę próbę naprawy tego sterownika
    tylko obawiam się czy go jeszcze bardziej nie uszkodzę dlatego
    muszę wiedzieć czym zarządza w traktorze z instrukcji tak na szybko ustaliłem że jest odpowiedzialny za :
    -ładowanie
    -Blokada mechanizmu różnicowego
    -system MFWD

    czy dobrze ustaliłem

    Teraz chce kupić jakiś uszkodzony nie pewny sterownik od jakiego ciągnika mogę dobrać moduł ?

    Znalazłem od 6300, 6210.

    Jak się nie uda naprawić to pewnie zrobię osobny obwód załączenia cewki wałka.


    Instrukcji napraw dotycząca wałka wom (pto)
    Kody błędów, złącza. schemat z hms i bez.
    Załączniki:
    • john deere 6310 wałek wom naprawa.rar (6.15 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #12 18264487
    lukaszynski
    Poziom 12  
    Posty: 47
    Pomógł: 4
    Ocena: 88
    Witam

    jak zakończenie sprawy z WOMem ?



    mam bardzo podobny problem

    sprawdzone już wszystko co się dało

    jest jakiś problem w elektryce, ze sterownika nie chce wyjść zasilanie na cewkę pinem 03

    przy wpięciu się miernikiem w kabel 528 lub w sterownik pin 31 zasilanie wychodzi do cewki i wałek chodzi
  • REKLAMA
  • #13 18297686
    dj dark93
    Poziom 12  
    Posty: 49
    Pomógł: 4
    Ocena: 85
    Sterownik do regeneracji.
    Albo przełącznik do cewki i po problemie.
    Jakby co to pisz ,pomogę
  • #14 18407873
    hvelektronik
    Poziom 21  
    Posty: 756
    Pomógł: 53
    Ocena: 208
    Z wom jest tak że pociąłem osobne zasilanie po stacyjce z zabezpieczyłem bezpiecznikiem 2A i wstawiłem osoby włącznik który zasila cewkę wom. Oczywiście do cewki idzie osobna instalacja funkcjonuje to do dziś. Właściciel ciągnika nie chce naprawić sterownika i tyle.

    Dodano po 26 [minuty]:

    lukaszynski napisał:
    Witam

    jak zakończenie sprawy z WOMem ?



    mam bardzo podobny problem

    sprawdzone już wszystko co się dało

    jest jakiś problem w elektryce, ze sterownika nie chce wyjść zasilanie na cewkę pinem 03

    przy wpięciu się miernikiem w kabel 528 lub w sterownik pin 31 zasilanie wychodzi do cewki i wałek chodzi



    Jak udało się naprawić to załączanie?
  • #15 18409208
    ftp.kowal
    Poziom 36  
    Posty: 2945
    Pomógł: 329
    Ocena: 1836
    Dodam od siebie, że dość często przyczyna tkwi w włączniku na błotniku
  • #16 18869567
    wywrot
    Poziom 12  
    Posty: 49
    Witam
    A te spalone elementy to co to jest? :) john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja
  • #18 19239254
    lukaszynski
    Poziom 12  
    Posty: 47
    Pomógł: 4
    Ocena: 88
    przepalone były diody na płycie, wstawione nowe i wszystko pracuje.
  • #19 20566458
    TraktorManiak
    Poziom 13  
    Posty: 162
    Ocena: 131
    Cześć wszystkim :) Pytanie ciut z innej beczki ale nie chciałem zakładać nowego tematu i zaśmiecać. Czy ktoś wie i uszczelniał WOM w 6400 JD?? jak to rozebrać? czy można wyciągnąc wałek womu i czy tam w środku coś nie spadnie mam na myśli jakieś koło zębate?? ktoś to robił?? john deere 6310 - czujnik obrotów wom jaka rezystancja
  • #20 20566660
    ftp.kowal
    Poziom 36  
    Posty: 2945
    Pomógł: 329
    Ocena: 1836
    Wjeżdżasz na jakiś najazd tyłem ciągnika, żeby oleju nie spuszczać. Wkręcasz w uszczelniacz wkręta i wyrywasz go. Oczywiście wcześniej kup nowy uszczelniacz. Ma nietypowy wymiar, więc możesz go nie dostać od ręki.
  • #21 20567444
    TraktorManiak
    Poziom 13  
    Posty: 162
    Ocena: 131
    Dzięki serdeczne olej spuszczony ok 35L

    Dodano po 3 [godziny] 20 [minuty]:

    Uszczelniacz 70-95-13 bez problemu do dostania. Dziękuje za podpowiedzi
  • REKLAMA
  • #22 20671278
    miszczu512
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Witam u mnie problem ze wałek się wyłącza w trakcie pracy kod błędu 133
  • #23 20672292
    TraktorManiak
    Poziom 13  
    Posty: 162
    Ocena: 131
    Witam, problem z przyciskami na błotnikach podnosi, ale nie opuszcza z przycisku. Jaki nr wiązki, gdzie szukać połączeń? Z jednej i drugiej strony nie opuszcza na tych błotnikach. Z czym są podłączone przyciski?? jak myślicie jak sobie z tym poradzić??
  • #25 20699380
    TraktorManiak
    Poziom 13  
    Posty: 162
    Ocena: 131
    Dziękuję, masz głowę na karku chłopku!
  • #26 21604817
    krzychuloli
    Poziom 10  
    Posty: 17
    Witam, co to za elementy zostały wymienione konkretnie, bo mam ten sam problem.
  • #27 21604863
    lukaszynski
    Poziom 12  
    Posty: 47
    Pomógł: 4
    Ocena: 88
    Na płycie sterownika są takie dwie diody.
    Poprzez zużycie cewki WOM potrafią się przepalić.
    Nie mam teraz zdjęcia tego sterownika, ale są tylko dwie takie na tej płytce, na nóżkach z drucika o grubości około 0,5 mm, koszt około 5 zł jednej.

    Znalazłem na mailu:
    To się nazywa termistor PTC C890.

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy problemów z układem załączania WOM w ciągniku John Deere 6310, w szczególności braku informacji o rezystancji czujnika obrotów WOM (dwa piny, prawdopodobnie indukcyjny) oraz kwestii zastosowania cewki elektrozaworu bez wbudowanej diody zabezpieczającej. Zalecane jest samodzielne zmierzenie rezystancji czujnika multimetrem. W przypadku cewki bez diody sugerowano dołożenie diody zabezpieczającej (np. 1N1007) w celu ochrony elektroniki przed przepięciami indukcyjnymi.

W trakcie diagnostyki wskazano na błąd E072 (przerwa w obwodzie) w module BCU odpowiedzialnym m.in. za ładowanie, blokadę mechanizmu różnicowego i system MFWD. Uszkodzenia elementów elektronicznych na płytce sterownika BCU, takie jak przepalone diody (termistor PTC C890) i warystory, mogą powodować brak napięcia na wyjściu sterownika do cewki WOM. Naprawa sterownika polega na wymianie uszkodzonych elementów. Alternatywnie stosowano obejście układu poprzez osobne zasilanie cewki WOM z zabezpieczeniem bezpiecznikowym i osobnym włącznikiem.

Do odczytu błędów służy tryb serwisowy aktywowany przez włożenie bezpiecznika w odpowiednie gniazdo (np. 115), bez konieczności użycia testera. Diagnostyka prowadzona jest za pomocą kierunkowskazów i świateł drogowych do nawigacji w menu sterownika. Wymieniono także problemy z przyciskami na błotnikach oraz uszczelnianiem WOM w modelu 6400.

Podsumowując, kluczowe działania to pomiar rezystancji czujnika, wymiana uszkodzonych elementów sterownika BCU, stosowanie diody zabezpieczającej przy cewce elektrozaworu oraz wykorzystanie trybu serwisowego do diagnostyki błędów. W przypadku poważnych uszkodzeń sterownika możliwe jest zastosowanie osobnego obwodu załączania cewki WOM.
REKLAMA