Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralko-suszarka Bosch czy Samsung

maareckii 03 Nov 2018 23:16 1521 4
Bosch
    maareckii
    Level 9  
    Witam,

Zastanawiam się nad zakupem pralko-suszarki. Wytypowałem dwa modele tj.

Bosch Serie 6 WVH28420PL
    Samsung AddWash WD80K5A10OW

co uważacie na ich temat? Może ktoś jest użytkownikiem i podzieli się opinią ?
  • Bosch
    Ssaab
    Level 15  
    Co tu pisać?? Bosch od lat przoduje w produkcji sprzętu AGD i całkiem nieźle sobie radzi. Samsung to firma raczej bardziej wszechstronna i produkuje praktycznie wszystko.. myślę że Bosch którego sam jestem użytkownikiem chociaż mam inny model jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o funkcjonalność...
  • Bosch
    QbekK
    Level 9  
    Moderated By mrhari:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

Witam,
    Czy może ktoś wie do czego służy zasuwka przy filtrze w pralce Samsung WD80K5A10OW?

Dodano po 1 [minuty]:

Witam,
    Czy może ktoś wie do czego służy zasuwka przy filtrze w pralce Samsung WD80K5A10OW?
    rstlen29

Level 22  
    Moderated By mrhari:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

Na bank wyjdzie to przy najbliższym serwisie który sprzęt jest lepszy. Info w moim poście dotyczącym Candy.