Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] NAVITEL R600 zawiesza się.

Patryk402 28 Nov 2018 21:46 4566 4
 • #1
  Patryk402
  Level 7  
  Witam.
  Dzisiaj przyszedł mi nowy wideorejestrator navitel r600 i od razu pojawił się problem z odczytywaniem nagrań oraz zdjęć bezpośrednio z samego rejestratora, chodzi o to że jak nagram film i chce wejść w opcje wideo rejestrator zawiesza się i trzeba go ponownie uruchamiać bo inaczej nie ruszy , to samo dzieje się gdy potrzebuję odtworzyć zdjęcie. Wszystkie inne funkcje takie jak menu , aparat ,kamera czy godzina działają poprawnie tylko przy opcjach wideo i zdjęcia się zawiesza.
  Dodam też że nie kupiłem jeszcze karty micro SD tylko dałem swoją paroletnią z telefonu która miała 3 gb wolne z 8, więc czy to stanowi problem, ilość danych do przetworzenia które już są na karcie i przez to się zawiesza, nie wiem liczę że ktoś wie o co chodzi.
 • Helpful post
  #2
  sosarek

  Level 43  
  Sformatowałeś kartę w urządzeniu?
 • #3
  Patryk402
  Level 7  
  sosarek wrote:
  Sformatowałeś kartę w urządzeniu?


  Nie formatowałem, to jest moja prywatna z telefonu i wróci ona do niego gdy kupię już nową specjalnie do rejestratora, ale pytanie czy z nową kartą sformatowaną też się będzie zawieszał, chodzi tu o wadę fabryczną.
 • Helpful post
  #4
  sosarek

  Level 43  
  Trzeba było zgrać z niej dane i dopiero montować w rejestratorze.
  Na chwilę obecną ciężko powiedzieć czy to wina karty czy urządzenia.
 • #5
  Patryk402
  Level 7  
  Jednak problem tkwił w za dużej ilości danych do przetworzenia przez rejestrator, z czystą kartą już daje sobie radę, dzięki za pomoc.