logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Skoda Favorit 1991 - brak ogrzewania i słaby akumulator, co sprawdzić?

rogulek12 22 Sty 2019 08:36 831 18
REKLAMA
  • #1 17720160
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    Witam mam taki problem. Dzisiaj rano próbowałam rozgrzać moją środę Favorit, niestety po godzinie w aucie dalej było zimno. Nawiew włączony na ciepło, szron na szybach nawet trochę nie puścił. Ogrzewanie tylnej szyby też nic nie dało. Poza tym wydaje mi się że akumulator daje za mało prądu. Nie działa tylna wycieraczka ani spryskiwacze. Poradźcie co zrobić, gdzie zaglądnąć, wolałabym sama spróbować sprawdzić gdzie jest przyczyną niczym do mechanika ją odeślę.
  • REKLAMA
  • #2 17720182
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    rogulek12 napisał:
    Poza tym wydaje mi się że akumulator daje za mało prądu
    A silnik zapalił, czy nie ?
  • #3 17720188
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    Tak, silnik odpalił po 5 minutach kręcenia, a z tym, że jest za mało prądu tak mi się wydaje, bo mam automatyczne włączanie świateł i dopiero po wyłączeniu całkiem nawiewu, radia i po dodaniu gazu do 2000 obrotów po minucie się dopiero włączają. Kiedyś od razu z odpaleniem auta się świeciły
  • #4 17720198
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Być może spadek napięcia akumulatora spowodowany mrozem. Jeśli jednak zapalił, to już jest dobrze. Kontrolka ładowania zgasła?
  • #5 17720201
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    Kontrolka zgasła, mrozów nie było i też był ten sam problem.
  • REKLAMA
  • #6 17720212
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Zacznij od naładowania akumulatora prostownikiem. Po zapaleniu, jak jest ładowanie , to wentylator, czy tylna szyba powinny działać .
    rogulek12 napisał:
    niestety po godzinie w aucie dalej było zimno
    Cały czas silnik pracował? I zimno?
  • #7 17720217
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    No właśnie był ładowany miesiąc temu prostownikiem, auto było w kilku trasach po 30km to po powrocie było trochę ciepło w aucie
  • #8 17720222
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Pytam jeszcze raz: przez godzinę silnik pracował i było zimno?
  • REKLAMA
  • #9 17720238
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    Tak właśnie było, dlatego tu pisze bo nie mam pojęcia dlaczego. Mam drugie stare auto to po 5 minutach jest ciepło...
  • #10 17720246
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Teraz jasne. Trzeba sprawdzić, ewentualnie wymienić termostat w układzie chłodzenia.
  • #11 17720281
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    stanislaw1954 napisał:
    Teraz jasne. Trzeba sprawdzić, ewentualnie wymienić termostat w układzie chłodzenia.


    Jesteś w stanie powiedzieć gdzie go znajdę i jak sprawdzić?
  • #12 17720311
    anchilos
    Poziom 39  
    Posty: 4255
    Pomógł: 491
    Ocena: 962
    rogulek12 napisał:
    Jesteś w stanie powiedzieć gdzie go znajdę i jak sprawdzić?
    Przy głowicy po stronie kierowcy. Odkręcasz 3 śruby M6 i wyciągasz termostat. Jeśli jest niesprawny, to będzie w Twoim przypadku otwarty. Kup wcześniej uszczelkę do termostatu (okrągłą z trzema otworami na śruby). Prostszy sposób sprawdzenia. Po uruchomieniu silnika, głowica i obudowa termostatu powinny nagrzewać się, a gumowa rura idąca do chłodnicy powinna być zimna. Jeśli rura robi się ciepła, znaczy, że termostat jest otwarty. Rozkręcając termostat stracisz sporo płynu chłodniczego. Upuszczenie płynu w Favoricie jest trudne. Można odessać ze zbiornika wyrównawczego.
  • #13 17720330
    stanislaw1954
    Poziom 43  
    Posty: 15144
    Pomógł: 2003
    Ocena: 4626
    Sam termostat kosztuje grosze, a ze jak pisze anchilos są trudności związane z płynem chłodniczym, warto pojechać do mechanika. Oni mają swoje sposoby. Koszt wymiany będzie nieduży.
  • #14 17766766
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    Pojechało de mechanika, po drodze jeszcze kilka usterek wyszło :/
  • #15 17767244
    LENIWIEC_PL
    Poziom 28  
    Posty: 1468
    Pomógł: 119
    Ocena: 320
    rogulek12 napisał:
    Pojechało de mechanika, po drodze jeszcze kilka usterek wyszło :/

    A ja myślę, że w pierwszej kolejności należało sprawdzić poziom płynu w układzie chłodzenia i od tego zaczynać dalsze negocjacje dotyczące usterek.
    Po za tym nie wiadomo czy nawet płyn tam był ;)
  • #16 17768053
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    LENIWIEC_PL napisał:
    rogulek12 napisał:
    Pojechało de mechanika, po drodze jeszcze kilka usterek wyszło :/

    A ja myślę, że w pierwszej kolejności należało sprawdzić poziom płynu w układzie chłodzenia i od tego zaczynać dalsze negocjacje dotyczące usterek.
    Po za tym nie wiadomo czy nawet płyn tam był ;)


    Płyn był, niestety zdążyło go zagotować i wywalić ;/ Dlatego poszła do mechanika .
  • REKLAMA
  • #17 17768248
    yogi009
    Poziom 43  
    Posty: 14693
    Pomógł: 848
    Ocena: 2650
    Przy okazji, ile lat ma ten akumulator?
  • #18 17768321
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    akumulator ma góra 2 lata
  • #19 17965039
    rogulek12
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 4
    Wymieniony Termostat i zbiornik płynu chłodniczego.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z brakiem ogrzewania w Skodzie Favorit z 1991 roku oraz słabym akumulatorem. Po długim czasie pracy silnika w aucie nadal było zimno, a nawiew i ogrzewanie tylnej szyby nie działały. Użytkownik podejrzewał, że akumulator nie dostarcza wystarczającej mocy, co potwierdziły problemy z działaniem wycieraczek i spryskiwaczy. W odpowiedziach zasugerowano sprawdzenie termostatu w układzie chłodzenia, który mógł być uszkodzony, oraz naładowanie akumulatora. Użytkownik został poinformowany o lokalizacji termostatu i sposobie jego sprawdzenia. Ostatecznie zdecydował się na wizytę u mechanika, gdzie wymieniono termostat i zbiornik płynu chłodniczego.
REKLAMA