Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Czy polecacie ten klucz udarowy?

24 Sty 2019 12:46 585 12
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Za te pieniądze warto kupić, zwłaszcza że DeWalt jest dobrą firmą. Myślę, że z tym osprzętem warto dać te pieniądze i poradzi sobie ten klucz z kołami i innymi pracami amatorskimi, a i z profesjonalnymi raczej też.
    Ja za 129 zeta kupiłem w Juli Hamrona z trzema nasadkami i przy kołach daje radę. A moment dokręcania i odkręcania ma 320 Nm. Dla mnie wystarczy. Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    4jerry napisał:
    zwłaszcza że DeWalt jest dobrą firmą

Jest, ale niestety nazwa ta dotyczy tylko przejściówki...
  • Poziom 15  
    Dodano po 55 [sekundy]:

Pamiętaj że ja chce głównie mieć ten klucz podczas zmiany opon w samochodzie, czy odkręcenia jakiś sprzętów w domu.
  • Poziom 32  
    Ja to rozumiem. Link podałem po to żeby uzmysłowić ile musi kosztować, żeby miał deklarowane parametry i jako taką trwałość. Te, które Ty zaproponowałeś z trudem sobie radzą ze śrubami dokręconymi momentem 100Nm. Także nadają się najwyżej do odkręcania śrub w rowerze. A poza tym ile masz tych samochodów, że potrzebny Ci jest klucz udarowy? I przy jakich sprzętach w domu chcesz go używać?
  • Poziom 15  
    5 samochodów na podwórku :D
    Jednak chyba zrezygnuje z tego klucza, z tego względu że masz całkowitą rację odnośnie kluczyka a prawdziwego klucza udarowego.
    Dzięki za uzmysłowienie mnie.
  • Poziom 43  
    Mam najtańszy już nie wiem ile i działa zawsze.
  • Poziom 20  
    No właśnie mam taki klucz jak kolega "bodziot" napisał. Tylko ja dałem za niego, jak pisałem wcześniej 129 złotych. I daje radę,jak nie wiem co. Do amatorskiej roboty zupełnie wystarczy.
  • Poziom 15  
    Dzięki za odpowiedzi, będę o tym kluczu pamiętał na przyszłość.
    Zamykam

Dodano po 13 [minuty]:

Pozdrawiam