Witam serdecznie,
Mam problem z instalacja windows xp na laptopie Maxdata. Podczas proby bootowania z CD wyskakuje komunikat - nacisniecie dolownego klawisza spowoduje rozruch z CD, po nacisnieciu dowolnego klawisza nie uruchamia sie instalator, caly czas widnieje ten komunikat. Probowalem zgrac zawartosc CD na USB i zabootowac z USB, ale nie widzi systemu na USB, dodam, ze instalka win 7 z USB bootuje sie normalnie.
Prosze o pomoc, z gory bardzo dziekuje!
Mam problem z instalacja windows xp na laptopie Maxdata. Podczas proby bootowania z CD wyskakuje komunikat - nacisniecie dolownego klawisza spowoduje rozruch z CD, po nacisnieciu dowolnego klawisza nie uruchamia sie instalator, caly czas widnieje ten komunikat. Probowalem zgrac zawartosc CD na USB i zabootowac z USB, ale nie widzi systemu na USB, dodam, ze instalka win 7 z USB bootuje sie normalnie.
Prosze o pomoc, z gory bardzo dziekuje!