Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piekarnik + p造ta indukcyjna Bosch - OK?

olekskw 19 Mar 2019 12:51 570 10
    olekskw
    Level 4  
    Hej

Myslicie ze taka kombinacja piekarnika i p造ty jest ok? Zalezy mi na w miare dobrym sprzecie, ale jestem dosc wrazliwy cenowo
    Musi byc kolor czarny

Piekarnik: BOSCH HBA334YB0
    P造ta indukcyjna: Bosch PIE631FB1E

Ewentualnie jakie inne combo w podobnych cenach? Myslalem o electroluxie ale ta przezroczysta szybka mnie odstraszaja

Dzieki!
    Szyszkownik Kilkujadek
    Level 37  
    olekskw wrote:
    Myslicie ze taka kombinacja piekarnika i p造ty jest ok?

Przy tak postawionych wymaganiach:
    olekskw wrote:
    Zalezy mi na w miare dobrym sprzecie, ale jestem dosc wrazliwy cenowo

+
    olekskw wrote:
    Musi byc kolor czarny

Nie pozostaje nic innego, jak powiedzie, 瞠 b璠zie OK. :-D
    olekskw
    Level 4  
    Dzieki! I tak chyba wybiore :) a zmywarka - myslisz ze ta bedzie ok?

BOSCH SPV44IX00E
    olekskw
    Level 4  
    Wlasnie nie mam miejsca. Bardzo mala kuchnia. Wiec musi byc 45
    Myslisz ze ok ten model Boscha? Cos lepszego / innego w tej cenie? W zabudowie bedzie, wiec moze byc inna firma
    olekskw
    Level 4  
    Tak, racja ;)

A wiec nie mam konkretnych wymagan - zalezy mi ma bezawaryjnej opinii, cichej pracy, po prostu zeby zmywala naczynia i bym mogl o niej zapomniec. Sorry, nie jestem ekspertem!
    olekskw
    Level 4  
    Chodzi mi o to, ze pewnie niektore modele sa bardziej polecane / uzytkowane od innych? Jakies osobiste doswiadczenia? Po to chyba jest ten dzial :)
    William Bonawentura
    Level 33  
    olekskw wrote:
    Chodzi mi o to, ze pewnie niektore modele sa bardziej polecane / uzytkowane od innych? Jakies osobiste doswiadczenia? Po to chyba jest ten dzial :)

Ja osobi軼ie bym si zastanowi czy chcesz mie ten typ sterowania - gdzie najpierw wybierasz pole a potem suwakiem moc. Mnie by to irytowa這 i wybra豚ym model z osobnym manipulatorem do ka盥ego pola. Najlepiej jeszcze w wersji + i - a nie z suwakiem. Mam por闚nanie obu technik pomi璠zy p造ta swoj i te軼iowej ;) i rozwi您anie z suwakiem jest du穎 mniej praktyczne.
    olekskw
    Level 4  
    William Bonawentura wrote:
    Ja osobi軼ie bym si zastanowi czy chcesz mie ten typ sterowania - gdzie najpierw wybierasz pole a potem suwakiem moc. Mnie by to irytowa這 i wybra豚ym model z osobnym manipulatorem do ka盥ego pola. Najlepiej jeszcze w wersji + i - a nie z suwakiem. Mam por闚nanie obu technik pomi璠zy p造ta swoj i te軼iowej ;) i rozwi您anie z suwakiem jest du穎 mniej praktyczne.

To jest ok, mam teraz taka plyte Beko i specjalnie mi to nie przeszkadza. Chyba ze polecasz jakiegos innego Boscha z funkcjami o ktorych mowisz? Albo calkiem inne combo piekarnik / plyta? Zalezy mi zeby byly z tej samej firmy